Detailní měsíční vývoj registrací modelu AVENTO ROYAL 420 TL za posledních 18 měsíců.
AVENTO ROYAL 420 TL
Statistiky modelu AVENTO ROYAL 420 TL v České republice
3
Vozidel v provozu
0.000%
Podíl na trhu
33.7
Průměrné stáří (let)
49 120.
Pozice v žebříčku
modelů v ČR
Typ paliva
Ostatní
3
100.0%
Nové registrace podle roku
Počet nově registrovaných vozidel AVENTO ROYAL 420 TL v jednotlivých letech
Nové registrace podle měsíce Premium
Nejčastější barvy AVENTO ROYAL 420 TL Registrovaní
Přehled nejoblíbenějších barev modelu AVENTO ROYAL 420 TL v českém registru vozidel.
Největší vlastníci AVENTO ROYAL 420 TL Premium
Tabulka vlastníků je dostupná po registraci
Pro modely s více než 5 000 vozy v provozu. Premium uživatelé vidí vlastníky u všech modelů.
Hledáte konkrétní AVENTO ROYAL 420 TL?
Prověřte historii vozidla podle VIN kódu.