Detailní měsíční vývoj registrací modelu CHERY ICAR 03 za posledních 18 měsíců.
CHERY ICAR 03
Statistiky modelu CHERY ICAR 03 v České republice
0
Vozidel v provozu
0.000%
Podíl na trhu
1.0
Průměrné stáří (let)
186 197.
Pozice v žebříčku
modelů v ČR
Nové registrace podle roku
Počet nově registrovaných vozidel CHERY ICAR 03 v jednotlivých letech
Nové registrace podle měsíce Premium
Dovoz a vývoz CHERY ICAR 03 Premium
Graf dovozu a vývozu vozidel CHERY ICAR 03 po jednotlivých letech od roku 2010.
Největší vlastníci CHERY ICAR 03 Premium
Hledáte konkrétní CHERY ICAR 03?
Prověřte historii vozidla podle VIN kódu.