Detailní měsíční vývoj registrací modelu HONDA REBEL CA125 za posledních 18 měsíců.
HONDA REBEL CA125
Motocykly
Statistiky modelu HONDA REBEL CA125 v České republice
2
Vozidel v provozu
0.000%
Podíl na trhu
29.0
Průměrné stáří (let)
67 084.
Pozice v žebříčku
modelů v ČR
Typ paliva
Benzín
2
100.0%
Nové registrace podle roku
Počet nově registrovaných vozidel HONDA REBEL CA125 v jednotlivých letech
Nové registrace podle měsíce Premium
Dovoz a vývoz HONDA REBEL CA125 Premium
Graf dovozu a vývozu vozidel HONDA REBEL CA125 po jednotlivých letech od roku 2010.
Nejčastější barvy HONDA REBEL CA125 Registrovaní
Přehled nejoblíbenějších barev modelu HONDA REBEL CA125 v českém registru vozidel.
Největší vlastníci HONDA REBEL CA125 Premium
Tabulka vlastníků je dostupná po registraci
Pro modely s více než 5 000 vozy v provozu. Premium uživatelé vidí vlastníky u všech modelů.
Hledáte konkrétní HONDA REBEL CA125?
Prověřte historii vozidla podle VIN kódu.