Detailní měsíční vývoj registrací modelu LIGIER DUE za posledních 18 měsíců.
LIGIER DUE
Statistiky modelu LIGIER DUE v České republice
0
Vozidel v provozu
0.000%
Podíl na trhu
10.0
Průměrné stáří (let)
172 041.
Pozice v žebříčku
modelů v ČR
Nové registrace podle roku
Počet nově registrovaných vozidel LIGIER DUE v jednotlivých letech
Nové registrace podle měsíce Premium
Největší vlastníci LIGIER DUE Premium
Hledáte konkrétní LIGIER DUE?
Prověřte historii vozidla podle VIN kódu.