Detailní měsíční vývoj registrací modelu MATCHLESS G80S za posledních 18 měsíců.
MATCHLESS G80S
Statistiky modelu MATCHLESS G80S v České republice
5
Vozidel v provozu
0.000%
Podíl na trhu
72.8
Průměrné stáří (let)
35 906.
Pozice v žebříčku
modelů v ČR
Typ paliva
Benzín
5
100.0%
Nové registrace podle roku
Počet nově registrovaných vozidel MATCHLESS G80S v jednotlivých letech
Nové registrace podle měsíce Premium
Dovoz a vývoz MATCHLESS G80S Premium
Graf dovozu a vývozu vozidel MATCHLESS G80S po jednotlivých letech od roku 2010.
Nejčastější barvy MATCHLESS G80S Registrovaní
Přehled nejoblíbenějších barev modelu MATCHLESS G80S v českém registru vozidel.
Největší vlastníci MATCHLESS G80S Premium
Tabulka vlastníků je dostupná po registraci
Pro modely s více než 5 000 vozy v provozu. Premium uživatelé vidí vlastníky u všech modelů.
Hledáte konkrétní MATCHLESS G80S?
Prověřte historii vozidla podle VIN kódu.