Detailní měsíční vývoj registrací modelu VW GOLF GOLF 17 CK za posledních 18 měsíců.
VW GOLF GOLF 17 CK
Statistiky modelu VW GOLF GOLF 17 CK v České republice
0
Vozidel v provozu
0.000%
Podíl na trhu
47.0
Průměrné stáří (let)
199 417.
Pozice v žebříčku
modelů v ČR
Nové registrace podle roku
Počet nově registrovaných vozidel VW GOLF GOLF 17 CK v jednotlivých letech
Nové registrace podle měsíce Premium
Největší vlastníci VW GOLF GOLF 17 CK Premium
Hledáte konkrétní VW GOLF GOLF 17 CK?
Prověřte historii vozidla podle VIN kódu.