Detailní měsíční vývoj registrací modelu ZSP NIEWIADOW za posledních 18 měsíců.
ZSP NIEWIADOW
Statistiky modelu ZSP NIEWIADOW v České republice
3
Vozidel v provozu
0.000%
Podíl na trhu
32.8
Průměrné stáří (let)
44 633.
Pozice v žebříčku
modelů v ČR
Typ paliva
Ostatní
3
100.0%
Nové registrace podle roku
Počet nově registrovaných vozidel ZSP NIEWIADOW v jednotlivých letech
Nové registrace podle měsíce Premium
Nejčastější barvy ZSP NIEWIADOW Registrovaní
Přehled nejoblíbenějších barev modelu ZSP NIEWIADOW v českém registru vozidel.
Největší vlastníci ZSP NIEWIADOW Premium
Tabulka vlastníků je dostupná po registraci
Pro modely s více než 5 000 vozy v provozu. Premium uživatelé vidí vlastníky u všech modelů.
Hledáte konkrétní ZSP NIEWIADOW?
Prověřte historii vozidla podle VIN kódu.